uu77


Archieven - Q -

Naam Sector Toestemming aanvragen?

Quaaden, L. (archief)

K

Ja

Quedio, Facultaire Pedagogische Kring Nijmegen (archief)
Zie: Facultaire Vereniging de Pedagogische Kring Quedio, Nijmegen (archief)

O


´¡°ù³¦³ó¾±±ð´Ú:Ìý
Een archief is een papieren - en tegenwoordig ook wel een digitale - weergave van het werk van een persoon of organisatie. Anders gezegd: het geheel aan documenten die door een persoon of organisatie zijn opgemaakt of specifiek aan die persoon of organisatie zijn gericht.

³§±ð³¦³Ù´Ç°ùÌý
°ä:ÌýCultuur en recreatieÌý
J:ÌýJeugdÌý
K:ÌýKerkelijk en godsdienstig levenÌý
L:ÌýLosse archivaliaÌý
M:ÌýCaritas en maatschappelijk werkÌý
O:ÌýOnderwijs en wetenschappenÌý
P:ÌýPolitiekÌý
S:ÌýStands en vakorganisatiesÌý
Z:ÌýZieken- en gezondheidszorg

Archivalia:Ìý
Met archivalia worden stukken aangeduid die niet het gehele archief van die instelling of persoon vormen, maar slechts een fragment daarvan. Veelal gaat het daarbij om stukken die door personen zijn ontvangen of opgemaakt uit hoofde van een bepaalde activiteit of functie

Verzameling:Ìý
een hoeveelheid bescheiden die door iemand met een bepaald doel bijeen is gebracht, zonder dat zij naar hun aard bestemd zijn om onder hem of haar te berusten.